KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3732411
*
nr 373 2411
Akvarell
Henry Cumming, Helsingör, blomsterstilleben, 37 x 26
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 augusti 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/8 21:58:41
1
100 kr
29/8 15:43:16
2
200 kr
29/8 15:50:48
3
Vinnande bud
29/8 15:59:38
2
300 kr
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blommor blomsterstilleben blomstilleben helsingör henry cumming stilleben vattenfärg
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
17 juni kl 18:53
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
17 juni kl 19:47
-
4085 Akvarell
Anders Gullberg (f. 1927), Renar i vinterskog. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:42
-
2089 Akvarell
Ann Margret Hede. Skärgårdsmotiv. Signerad. Akvare..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
17 juni kl 20:24
-
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
17 juni kl 20:18
-
2106 Akvarell
Elsa Backlund-Celsing (1880-1974), Sverige. Interi..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
17 juni kl 18:45
*
Akvarell
nr 373 2411
Akvarell
Henry Cumming, Helsingör, blomsterstilleben, 37 x 26
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 augusti 2005 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/8 21:58:41 | 1 | 100 kr |
29/8 15:43:16 | 2 | 200 kr |
29/8 15:50:48 | 3 | Vinnande bud |
29/8 15:59:38 | 2 | 300 kr |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blommor blomsterstilleben blomstilleben helsingör henry cumming stilleben vattenfärg
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
17 juni kl 18:53 -
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
17 juni kl 19:47 -
4085 Akvarell
Anders Gullberg (f. 1927), Renar i vinterskog. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:42
-
2089 Akvarell
Ann Margret Hede. Skärgårdsmotiv. Signerad. Akvare..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
17 juni kl 20:24 -
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
17 juni kl 20:18 -
2106 Akvarell
Elsa Backlund-Celsing (1880-1974), Sverige. Interi..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
17 juni kl 18:45